Зимова шина Goodyear Ultra Grip Performance Plus 245/45 R20 103V
Відео 2Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Goodyear Ultra Grip Performance Plus 245/45 R20 103V 245/45 R20 103 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear Ultra Grip Performance Plus 245/45 R20 103V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Goodyear UltraGrip Performance + (245/45 R20 103V) 574287 | 1 204 zł |
Goodyear UltraGrip Performance + ( 245/45 R20 103V XL EVR ) | 1 199 zł |
Goodyear UltraGrip Performance + ( 245/45 R20 103V XL EVR ) 574287 | 1 221 zł |
Opona Goodyear 245/45R20 ULTRAGRIP PERFORMANCE + 103V XL - opony zimowe 57 | 1 178 zł |
Відеоогляди
Модификації Goodyear Ultra Grip Performance Plus 245/45 R20 103V
Ціни на Goodyear Ultra Grip Performance Plus 245/45 R20 103V |
---|---|---|---|---|
Goodyear Ultra Grip Performance Plus 245/45 R20 103V | від 1 178 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →