Літня шина Goodyear EfficientGrip Performance 245/45 R19 102V Volvo
Відео 7Фото 8 |
Виберіть розмір шин
Goodyear EfficientGrip Performance 245/45 R19 102V Volvo |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear EfficientGrip Performance 245/45 R19 102V Volvo
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Goodyear EfficientGrip Performance SUV (245/45 R19 102V) 598554 | 989 zł |
Goodyear EfficientGrip Performance SUV ( 245/45 R19 102V XL EVR, VOL ) | 959 zł |
Opona Goodyear 245/45R19 EFFICIENTGRIP PERFORMANCE SUV 102 V XL VOL - opon | 869 zł |
Goodyear EfficientGrip Performance SUV ( 245/45 R19 102V XL EVR, VOL ) 598 | 979 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →