Літня шина Goodyear EfficientGrip Performance 215/60 R16 95V
Відео 7Фото 8 |
Виберіть розмір шин
Goodyear EfficientGrip Performance 215/60 R16 95V 215/60 R16 95 V 215/60 R16 99 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear EfficientGrip Performance 215/60 R16 95V
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Goodyear EfficientGrip Performance (215/60 R16 95V) 528410 | 749 zł |
Opona Goodyear 215/60R16 EFFIGRIP PERFORMANCE 95V. - opony letnie 543288 | 679 zł |
Goodyear EfficientGrip Performance ( 215/60 R16 95V ) | 809 zł |
Goodyear EfficientGrip Performance ( 215/60 R16 95V ) 528410 | 819 zł |
Opona letnia GOODYEAR EFFICIENTGRIP PERFORMANCE 215/60R16 95V | 506 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Goodyear EfficientGrip Performance 215/60 R16 95V
Ціни на Goodyear EfficientGrip Performance 215/60 R16 95V |
---|---|---|---|---|
Goodyear EfficientGrip Performance 215/60 R16 95V | від 506 zł | 10 пропозицій | ||
Goodyear EfficientGrip Performance 215/60 R16 99H | від 569 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →