Літня шина Goodyear EfficientGrip Performance 205/55 R16 94W
Відео 7Фото 8 |
Виберіть розмір шин
Goodyear EfficientGrip Performance 205/55 R16 94W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Goodyear EfficientGrip Performance 205/55 R16 94W
Ціни на Goodyear EfficientGrip Performance 205/55 R16 94W |
---|---|---|---|---|
Goodyear EfficientGrip Performance 205/55 R16 91H | від 389 zł | 5 пропозицій | ||
Goodyear EfficientGrip Performance 205/55 R16 91V | від 359 zł | 15 пропозицій | ||
Goodyear EfficientGrip Performance 205/55 R16 91V Audi | від 379 zł | 4 пропозиції | ||
Goodyear EfficientGrip Performance 205/55 R16 91W | від 399 zł | 3 пропозиції |
Рекомендуємо