USB-флешка GOODRAM Piccolo 8 ГБ
Фото 5 |
GOODRAM Piccolo 8Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації GOODRAM Piccolo
Ціни на GOODRAM Piccolo |
---|---|---|---|---|
GOODRAM Piccolo 8 ГБ | від 85 zł | 1 пропозиція | ||
GOODRAM Piccolo 16 ГБ | від 18 zł | 23 пропозиції | ||
GOODRAM Piccolo 32 ГБ | від 21 zł | 22 пропозиції | ||
GOODRAM Piccolo 64 ГБ | від 26 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →