USB-флешка GOODRAM DualDrive 3.0 16 ГБ
Фото 6 |
GOODRAM DualDrive 3.0 16Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GOODRAM DualDrive 3.0 16 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pendrive GoodRam ODD3, 16 GB (ODD3-0160B0R11) | 50 zł |
Pendrive 16GB USB 3.0 GOODRAM ODD3-0160B0R11 Blue-Silver (38523458 ) | 57 zł |
Goodram USB flash disk OTG, USB 3.0, 16GB, ODD3, niebieski, ODD3-0160B0R11 | 47 zł |
Модификації GOODRAM DualDrive 3.0
Ціни на GOODRAM DualDrive 3.0 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM DualDrive 3.0 16 ГБ | від 47 zł | 4 пропозиції | ||
GOODRAM DualDrive 3.0 32 ГБ | від 50 zł | 4 пропозиції | ||
GOODRAM DualDrive 3.0 64 ГБ | від 64 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →