Настінне кріплення Gogen DRZAKTURNL3
Фото 4 |
Gogen DRZAKTURNL3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gogen DRZAKTURNL3
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GoGEN Uchwyt ścienny DRZAKTURNL3 32'' - 55'' | 139 zł |
Uchwyt LCD DRZAKTURNL3 32"-55" Gogen | 139 zł |
Uchwyt Do Telewizora 32'-55' Gogen Lcd Drzakturnl3 | 139 zł |
Uchwyt do TV GoGEN LCD układ 400x400 - pozycjonowany (GOGDRZAKTURNL3) Czar | 164 zł |
Uchwyt GOGEN do TV 32 - 55 cali (DRZAKTURNL3) | Bezpłatny transport | 139 zł |
Uchwyt GOGEN do TV 32 - 55 cali (DRZAKTURNL3) | Bezpłatny transport | 139 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →