Ледянка Gizmo Riders Meteor 60
Фото 4 |
Gizmo Riders Meteor 60 60x60 см70x70 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gizmo Riders 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gizmo Riders.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gizmo Riders Meteor 60
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ślizgacz Meteor – Gizmo zielony | 54 zł |
Ślizg sankowy GIZMO RIDERS Meteor 60 green | 70 zł |
Ślizg sankowy GIZMO RIDERS Meteor 60 anthracite | 70 zł |
Модификації Gizmo Riders Meteor 60
Ціни на Gizmo Riders Meteor 60 |
---|---|---|---|---|
Gizmo Riders Meteor 60 | від 54 zł | 3 пропозиції | ||
Gizmo Riders Meteor 70 | від 124 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →