Ledyanka Gizmo Riders Meteor 60
Zdjęcia 4 |
Gizmo Riders Meteor 60 60x60 cm70x70 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gizmo Riders 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gizmo Riders.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gizmo Riders Meteor 60
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ślizgacz Meteor – Gizmo zielony | 43 zł |
Ślizg sankowy GIZMO RIDERS Meteor 60 green | 70 zł |
Ślizg sankowy GIZMO RIDERS Meteor 60 anthracite | 70 zł |
Modyfikacje Gizmo Riders Meteor 60
Ceny na Gizmo Riders Meteor 60 |
---|---|---|---|---|
Gizmo Riders Meteor 60 | od 43 zł | 3 oferty | ||
Gizmo Riders Meteor 70 | od 99 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →