Електрогітара Gear4music Seattle Electric Guitar SubZero V35RG Amp Pack
Фото 27 |
Gear4music Seattle Electric Guitar SubZero V35RG Amp Pack
Тип:електрогітара
Корпус:цільний, липа
Звукознімачі:пасивні, H-S-H
Бридж:Vintage Tremolo
Темброблок:пасивний
Гриф:клен, 22 ладу(ів)
Всі характеристики
Характеристики Seattle Electric Guitar SubZero V35RG Amp Pack
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gear4music 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gear4music.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gear4music Seattle Electric Guitar SubZero V35RG Amp Pack
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gitara elektryczna Seattle i SubZero V35RG Amp pakiet Seafoam zielony JA11 | 1 035 zł |
Gitara elektryczna Seattle i SubZero V35RG gitara Amp pakiet Sunburst JA11 | 1 035 zł |
Gitara elektryczna Seattle oraz SubZero V35RG Amp pakiet Vintage White EG- | 1 035 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →