Gitara elektryczna Gear4music Seattle Electric Guitar SubZero V35RG Amp Pack
Zdjęcia 27 |
Gear4music Seattle Electric Guitar SubZero V35RG Amp Pack
Rodzaj:elektryczna
Obudowa:lita, lipa
Przetworniki:pasywne, H-S-H
Mostek:Vintage Tremolo
EQ:pasywny
Gryf:klon, 22 próg (y)
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Seattle Electric Guitar SubZero V35RG Amp Pack
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gear4music 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gear4music.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gear4music Seattle Electric Guitar SubZero V35RG Amp Pack
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gitara elektryczna Seattle i SubZero V35RG Amp pakiet Seafoam zielony JA11 | 1 034 zł |
Gitara elektryczna Seattle i SubZero V35RG gitara Amp pakiet Sunburst JA11 | 1 034 zł |
Gitara elektryczna Seattle oraz SubZero V35RG Amp pakiet Vintage White EG- | 1 034 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →