Зимова шина Fulda Kristall Control HP 2 225/50 R17 98V
Відео 2Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Fulda Kristall Control HP 2 225/50 R17 98V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fulda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fulda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fulda Kristall Control HP 2 225/50 R17 98V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Fulda Kristall Control HP2 (225/50 R17 98V) 532393 | 589 zł |
Fulda Kristall Control HP2 ( 225/50 R17 98V XL ) 532393 | 517 zł |
Fulda Kristall Control HP2 ( 225/50 R17 98V XL ) | 509 zł |
Відеоогляди
Модификації Fulda Kristall Control HP 2 225/50 R17 98V
Ціни на Fulda Kristall Control HP 2 225/50 R17 98V |
---|---|---|---|---|
Fulda Kristall Control HP 2 225/50 R17 94H Run Flat | від 529 zł | 3 пропозиції | ||
Fulda Kristall Control HP 2 225/50 R17 98H | від 382 zł | 7 пропозицій | ||
Fulda Kristall Control HP 2 225/50 R17 98V | від 509 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →