Фотокамера миттєвого друку Fujifilm Instax Wide 300 (16445795)
Відео 23Фото 10 |
Fujifilm Instax Wide 300 |
|
Фокусна відстань 95 мм Діапазон фокусування 0.9 - 3 м і від 3 м. Автоматична налаштування експозиції. Автоматичний спалах і режим примусового спалаху.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fujifilm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fujifilm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fujifilm Instax Wide 300
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Fujifilm Instax Wide 300 aparat natychmiastowy czarny z wbudowaną lampą bł | 636 zł |
FUJIFILM Aparat FUJIFILM Instax Wide 300 Czarno-srebrny | 517 zł |
Fujifilm instax WIDE 300 - Black | 549 zł |
FujiFilm Instax Wide 300 (w magazynie!) | 549 zł |
Aparat cyfrowy Fujifilm Instax Wide 300 biały | 731 zł |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →