Вентилятор Fractal Design Prisma AL-14 PWM Black (FD-FAN-PRI-AL14-PWM)
Фото 10 |
Fractal Design Prisma AL-14 PWM Black
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 140 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 1700 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики Prisma AL-14 PWM Black
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fractal Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fractal Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fractal Design Prisma AL-14 PWM Black
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Fractal Design Prisma AL-14 PWM ARGB FD-FAN-PRI-AL14-PWM | 88 zł |
Fractal Design Wentylator Prisma AL-14 ARGB 140mm pojedyncze opakowanie PW | 86 zł |
Wentylator FRACTAL DESIGN Prisma AL-14 ARGB 140 mm | 119 zł |
Fractal Design Wentylator Prisma AL-14 ARGB 140mm pojedyncze opakowanie PW | 86 zł |
ще 4 пропозиції
Модификації Fractal Design Prisma AL-14 PWM Black
Ціни на Fractal Design Prisma AL-14 PWM Black |
---|---|---|---|---|
Fractal Design Prisma AL-12 PWM White | від 108 zł | 2 пропозиції | ||
Fractal Design Prisma AL-12 PWM Black | від 77 zł | 13 пропозицій | ||
Fractal Design Prisma AL-14 PWM White | від 83 zł | 5 пропозицій | ||
Fractal Design Prisma AL-14 PWM Black | від 86 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →