Вентилятор Fractal Design Dynamic X2 GP-12 PWM White (FD-FAN-DYN-X2-GP12-PWM-WT)
Фото 5 |
Fractal Design Dynamic X2 GP-12 PWM White
120 мм140 мм
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 2000 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики Dynamic X2 GP-12 PWM White
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fractal Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fractal Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fractal Design Dynamic X2 GP-12 PWM White
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Fractal Design Wentylator Dynamic X2 GP-12 PWM 120mm AWFDEWSX2GP12PW | 57 zł |
Fractal Design Wentylator Dynamic X2 GP-12 PWM 120mm AWFDEWSX2GP12PW | 58 zł |
Fractal Design Wentylator Dynamic X2 GP-12 PWM 120mm 87752 | 57 zł |
Wentylator komputerowy FRACTAL DESIGN Dynamic X2 GP - 12 PWM FD - FAN - DY | 58 zł |
Wentylator FRACTAL DESIGN Dynamic X2 GP-12 120mm | 85 zł |
Wentylator FRACTAL DESIGN Dynamic X2 GP-12 120mm | 85 zł |
Модификації Fractal Design Dynamic X2 GP-12 PWM White
Ціни на Fractal Design Dynamic X2 GP-12 PWM White |
---|---|---|---|---|
Fractal Design Dynamic X2 GP-12 PWM White | від 57 zł | 7 пропозицій | ||
Fractal Design Dynamic X2 GP-14 PWM White | від 76 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →