Дитяче автокрісло Foppapedretti Iturn DuoFix
Фото 8 |
Foppapedretti Iturn DuoFix |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Foppapedretti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Foppapedretti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Foppapedretti Iturn DuoFix
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Foppapedretti Iturn duoFIX Seggiolino Auto Girevole 360 Gruppo 0/1/2/3 0-3 | 1 272 zł |
Fotelik samochodowy Iturn Duofix Silver - srebrny - Foppapedretti | 765 zł |
Foppapedretti Iturn DuoFix fotelik samochodowy grupa 0/1/2/3 0-36 kg dla d | 1 347 zł |
Fotelik samochodowy Iturn Duofix Cherry - czerwony - Foppapedretti | 765 zł |
Fotelik samochodowy Iturn Duofix Sky - niebieski - Foppapedretti | 765 zł |
Fotelik samochodowy Iturn Duofix Carbon - czarny - Foppapedretti | 850 zł |
Додаткові функції і можливості дитячого автокрісла Foppapedretti Iturn DuoFix:
- Розміри: 61-81x59.5x46
РекомендуємоПорівняти в таблиці →