Сковорідка Florina Maja 1P0801 28 см
Фото 4 |
Florina Maja 1P0801 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Florina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Florina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Florina Maja 1P0801 28 см
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Florina Patelnia 28 cm Maja | 96 zł |
Patelnia Florina do naleśników 28cm | 91 zł |
Patelnia Florina Maja 28 cm indukcja kuchnia gaz | 56 zł |
Patelnia nieprzywierająca Florina Maja 28 cm | 105 zł |
Модификації Florina Maja 1P0801
Ціни на Florina Maja 1P0801 |
---|---|---|---|---|
Florina Maja 1P0796 18 см | від 29 zł | 5 пропозицій | ||
Florina Maja 1P0797 20 см | від 32 zł | 2 пропозиції | ||
Florina Maja 1P0798 22 см | від 37 zł | 4 пропозиції | ||
Florina Maja 1P0799 24 см | від 70 zł | 1 пропозиція | ||
Florina Maja 1P0800 26 см | від 46 zł | 3 пропозиції | ||
Florina Maja 1P0801 28 см | від 56 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →