Обприскувач FLO 89515
FLO 89515 5 л8 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FLO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FLO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FLO 89515
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Opryskiwacz ciśnieniowy 5 l 89515 | 92 zł |
Flo Opryskiwacz ciśnieniowy na ramię 5L (89515) | 54 zł |
TOYA Flo opryskiwacz 5,0l 89515 | 50 zł |
Opryskiwacz ciśnieniowy ręczny spryskiwacz rozpylacz ogrodowy 5l FLO 89515 | 55 zł |
Модификації FLO 89515
Ціни на FLO 89515 |
---|---|---|---|---|
FLO 89515 | від 50 zł | 5 пропозицій | ||
FLO 89518 | від 52 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →