Opryskiwacz FLO 89515
FLO 89515 5 l8 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog FLO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele FLO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup FLO 89515
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opryskiwacz ciśnieniowy 5 l 89515 | 92 zł |
Flo Opryskiwacz ciśnieniowy na ramię 5L (89515) | 54 zł |
TOYA Flo opryskiwacz 5,0l 89515 | 50 zł |
Opryskiwacz ciśnieniowy ręczny spryskiwacz rozpylacz ogrodowy 5l FLO 89515 | 55 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →