Точило для ножів Fiskars 1000812
Fiskars 1000812 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars 1000812
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ostrzałka Fiskars Clip-Sharp 1000812 czarny DO-KA-FIS-0007 | 63 zł |
Fiskars Nożyczki Functional Form czarny | 70 zł |
Fiskars Ostrzałka do nożyczek classic | 63 zł |
Fiskars 1000812 | 57 zł |
Ostrzałka FISKARS do nożyczek 1000812 Clip-Sharp | 69 zł |
OSTRZAŁKA DO NOŻYCZEK CLIP-SHARP™ | 63 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →