Ostrzałka do noży Fiskars 1000812
Fiskars 1000812 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fiskars 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fiskars.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fiskars 1000812
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ostrzałka Fiskars Clip-Sharp 1000812 czarny DO-KA-FIS-0007 | 63 zł |
Fiskars Nożyczki Functional Form czarny | 70 zł |
Fiskars Ostrzałka do nożyczek classic | 63 zł |
Fiskars 1000812 | 57 zł |
Ostrzałka FISKARS do nożyczek 1000812 Clip-Sharp | 69 zł |
OSTRZAŁKA DO NOŻYCZEK CLIP-SHARP™ | 63 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →