Літня шина Firestone Multihawk 2 175/70 R14 88T
Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Firestone Multihawk 2 175/70 R14 88T 175/70 R14 88 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Firestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Firestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Firestone Multihawk 2 175/70 R14 88T
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
OPONY PNEUMATYCZNE HANKOOK 225/55 R18 102Y K127 VENTUS S1 EVO3 MO XL 10268 | 672 zł |
Firestone Multihawk 2 ( 175/70 R14 88T XL ) 7707 | 443 zł |
Firestone Multihawk 2 (175/70 R14 88T) 7707 | 425 zł |
Firestone Multihawk 2 ( 175/70 R14 88T XL ) | 466 zł |
Opona Firestone 175/70R14 Multihawk 2 88T - opony letnie 18167 | 335 zł |
ще 4 пропозиції
Модификації Firestone Multihawk 2 175/70 R14 88T
Ціни на Firestone Multihawk 2 175/70 R14 88T |
---|---|---|---|---|
Firestone Multihawk 2 175/70 R14 88T | від 335 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →