Навушники
FiiO FF5
Відео 2Фото 15 |
FiiO FF5 |
|
Корпус із алюмінієвого сплаву, відкрита конструкція. Багата комплектація.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FiiO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FiiO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FiiO FF5
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
FiiO FF5 oparte na węglu dynamicznym sterownikiem słuchawki douszne czysty | 578 zł |
Słuchawki FiiO FiiO FF5 - dynamiczne słuchawki douszne | 692 zł |
FiiO FF5 Douszne Czarny | 660 zł |
Fiio Ff5 Słuchawki Przewodowe Douszne | 699 zł |
FiiO FF5 Douszne Czarny | 699 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →