Електроакустична гітара Fender Newporter Player
Відео 12Фото 5 |
Закрити
Шапка
Fender Newporter Player
Тип:електроакустична
Розмір:4/4, дорожня
Дека:ялина
Бридж:палісандр
Нижня дека:червоне дерево
Гриф:червоне дерево, 20 ладів(у)
Обичайка:червоне дерево
Накладка грифа:палісандр
Всі характеристики
Характеристики Newporter Player
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fender 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fender.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fender Newporter Player
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Fender Fender Newporter Player Tidepool Blue 097-0743-513To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Wykona Muziker.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 1 469 zł |
Fender Newporter Player elektroakustyczny Sunburst 0970743503Gitara Fender Newporter Player Electro Acoustic łączy w sobie kultowe wzornictwo gitar elektrycznych Fender ze swobodą gitary... щеakustycznej. Jej lita świerkowa płyta wierzchnia z usztywnieniem w kształcie litery X oraz tył i boki z drewna sapele zapewniają mocny i wyraźny głos inspirując kreatywność. Wąska szyjka w kształcie litery "C" zapewnia komfortowe wrażenia z gry a maszynki do strojenia w stylu vintage zapewniają płynne i dokładne strojenie. Wyposażony w elektronikę Fishman Flex Newporter Player wiernie odtwarza swoje naturalne brzmienie po podłączeniu. Pokładowe elementy sterujące są elegancko zintegrowane nadając gitarze nowoczesny wygląd. Dzięki przyciągającemu wzrok wykończeniu ten wyróżniający się instrument bez wysiłku równoważy grywalność doskonałe brzmienie i niepowtarzalny styl. Przenieś swoją muzykę na wyższy poziom dzięki wszechstronnemu Fender Newporter Player Electro Acoustic. Gear4Music.plПоскаржитись | 1 547 zł |
Fender Fender Newporter Player Surf Green Green 097-0743-557To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Wykona Muziker.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 1 479 zł |
Fender Fender Newporter Player Sunburst Burst 097-0743-503To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Wykona Muziker.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 1 449 zł |
Fender Fender Newporter Player Natural Brown 097-0743-521To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Wykona Muziker.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 1 499 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Better Than An Acoustasonic? | Fender Newporter Player | California Series | Electro Acoustic Guitar
29 липня 202210 682 перегляда
Fender Newporter Player Electric/Acoustic Guitar Short Play
6 жовтня 2023392 перегляда
Fender Newporter Player Olive Satin エレアコ 弾く!
26 червня 2023653 перегляда
Fender Newporter Player - Rimmers Music
8 березня 20228 246 переглядів
unboxing Fender player Newporter
9 квітня 2022557 переглядів
Staff Pick of the Week...Fender Newporter Player Acoustic Guitar
8 квітня 201910 911 переглядів
Fender California Series - Newporter Player (Sound Demo) | Kitharra
14 липня 202035 371 перегляд
Fender California Series Newporter Player Champagne Acoustic Guitar
14 червня 2021821 перегляд
Fender California Series Newporter Player: Acoustic Centre
22 серпня 201811 036 переглядів
Fender California Series Newporter Player Sunburst Guitar | Bonners Guitar Store
13 листопада 20201 409 переглядів
No Talking... Just Tones! Fender California Traditional Newporter Player Natural!
21 вересня 20222 310 переглядів
FENDER ACOUSTIC CALIFORNIA PLAYER NEWPORTER CHAMPAGNE - QUICK REVIEW
3 квітня 201812 245 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 495 zł
електроакустична, 4/4, парлор, струн 6, звукознімач, еквалайзер, тюнер, дека: ялина, бридж - палісандр, гриф: червоне дерево, накладка - палісандр, 20 ладів(у)
від 1 495 zł
електроакустична, 4/4, джамбо, струн 6, звукознімач, еквалайзер, тюнер, дека: ялина, бридж - мікарта, гриф: червоне дерево, накладка - мікарта, 20 ладів(у)
від 1 495 zł
електроакустична, 4/4, дредноут (вестерн), струн 6, для лівші, звукознімач, еквалайзер, тюнер, дека: ялина, бридж - палісандр, гриф: червоне дерево, накладка - палісандр, 20 ладів(у)
від 1 359 zł
електроакустична, 4/4, дредноут (вестерн), струн 6, звукознімач, еквалайзер, дека: ялина, бридж - палісандр, гриф: нато, накладка - палісандр, 20 ладів(у)
від 1 509 zł
електроакустична, 4/4, дредноут (вестерн), струн 6, звукознімач, еквалайзер, тюнер, дека: червоне дерево, бридж - палісандр, гриф: червоне дерево, накладка - палісандр, 20 ладів(у)
від 1 199 zł
електроакустична, 4/4, дредноут (вестерн), струн 6, звукознімач, еквалайзер, тюнер, дека: ялина, гриф: червоне дерево, 20 ладів(у)
від 1 517 zł
електроакустична, 4/4, дредноут (вестерн), струн 6, звукознімач, еквалайзер, тюнер, дека: червоне дерево, бридж - палісандр, гриф: червоне дерево, накладка - палісандр, 21 ладів(у)
від 1 495 zł
електроакустична, 4/4, гранд аудиторіум, струн 6, звукознімач, еквалайзер, тюнер, дека: ялина, бридж - ванкол, гриф: червоне дерево, накладка - ванкол, 20 ладів(у)
від 1 526 zł
електроакустична, 4/4, дредноут (вестерн), струн 6, звукознімач, еквалайзер, тюнер, дека: ялина, гриф: червоне дерево, накладка - мікарта, 20 ладів(у)
від 1 526 zł
електроакустична, 4/4, дредноут (вестерн), струн 6, звукознімач, еквалайзер, тюнер, дека: ялина, бридж - мікарта, гриф: червоне дерево, накладка - мікарта, 20 ладів(у)
від 1 538 zł
електроакустична, 4/4, гранд концерт, струн 6, для лівші, звукознімач, еквалайзер, тюнер, дека: ялина, бридж - горіх, гриф: червоне дерево, накладка - горіх, 20 ладів(у)
від 1 443 zł
електроакустична, 4/4, дредноут (вестерн), струн 6, звукознімач, еквалайзер, тюнер, дека: ялина, бридж - мікарта, гриф: червоне дерево, накладка - мікарта, 20 ладів(у)