Gitara elektroakustyczna Fender Newporter Player
Wideo 12Zdjęcia 5 |
Zamknij
Menu
Fender Newporter Player
Rodzaj:elektroakustyczna
Wymiary:4/4, podróżna
Płyta wierzchnia:świerk
Mostek:palisander
Tył:mahoń
Gryf:mahoń, 20 progi(-ów)
Boki:mahoń
Podstrunnica:palisander
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Newporter Player
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fender 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fender.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fender Newporter Player
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fender Fender Newporter Player Tidepool Blue 097-0743-513To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Wykona Muziker.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 469 zł |
Fender Newporter Player elektroakustyczny Sunburst 0970743503Gitara Fender Newporter Player Electro Acoustic łączy w sobie kultowe wzornictwo gitar elektrycznych Fender ze swobodą gitary... więcejakustycznej. Jej lita świerkowa płyta wierzchnia z usztywnieniem w kształcie litery X oraz tył i boki z drewna sapele zapewniają mocny i wyraźny głos inspirując kreatywność. Wąska szyjka w kształcie litery "C" zapewnia komfortowe wrażenia z gry a maszynki do strojenia w stylu vintage zapewniają płynne i dokładne strojenie. Wyposażony w elektronikę Fishman Flex Newporter Player wiernie odtwarza swoje naturalne brzmienie po podłączeniu. Pokładowe elementy sterujące są elegancko zintegrowane nadając gitarze nowoczesny wygląd. Dzięki przyciągającemu wzrok wykończeniu ten wyróżniający się instrument bez wysiłku równoważy grywalność doskonałe brzmienie i niepowtarzalny styl. Przenieś swoją muzykę na wyższy poziom dzięki wszechstronnemu Fender Newporter Player Electro Acoustic. Gear4Music.plZłóż skargę | 1 547 zł |
Fender Fender Newporter Player Surf Green Green 097-0743-557To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Wykona Muziker.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 479 zł |
Fender Fender Newporter Player Sunburst Burst 097-0743-503To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Wykona Muziker.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 449 zł |
Fender Fender Newporter Player Natural Brown 097-0743-521To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Wykona Muziker.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 499 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Better Than An Acoustasonic? | Fender Newporter Player | California Series | Electro Acoustic Guitar
29 lipca 202210 682 przegląd
Fender Newporter Player Electric/Acoustic Guitar Short Play
6 października 2023392 przegląd
Fender Newporter Player Olive Satin エレアコ 弾く!
26 czerwca 2023670 przegląd
Fender Newporter Player - Rimmers Music
8 marca 20228 246 przegląd
unboxing Fender player Newporter
9 kwietnia 2022557 przegląd
Staff Pick of the Week...Fender Newporter Player Acoustic Guitar
8 kwietnia 201910 911 przegląd
Fender California Series - Newporter Player (Sound Demo) | Kitharra
14 lipca 202035 371 przegląd
Fender California Series Newporter Player Champagne Acoustic Guitar
14 czerwca 2021821 przegląd
Fender California Series Newporter Player: Acoustic Centre
22 sierpnia 201811 036 przegląd
Fender California Series Newporter Player Sunburst Guitar | Bonners Guitar Store
13 listopada 20201 409 przegląd
No Talking... Just Tones! Fender California Traditional Newporter Player Natural!
21 września 20222 310 przegląd
FENDER ACOUSTIC CALIFORNIA PLAYER NEWPORTER CHAMPAGNE - QUICK REVIEW
3 kwietnia 201812 245 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 495 zł
elektroakustyczna, 4/4, parlour, liczba strun 6, przetwornik, korektor, tuner, płyta wierzchnia: świerk, mostek - palisander, gryf: mahoń, podstrunnica - palisander, 20 progi(-ów)
od 1 495 zł
elektroakustyczna, 4/4, Jumbo, liczba strun 6, przetwornik, korektor, tuner, płyta wierzchnia: świerk, mostek - micarta, gryf: mahoń, podstrunnica - micarta, 20 progi(-ów)
od 1 495 zł
elektroakustyczna, 4/4, Dreadnought, liczba strun 6, dla leworęcznych, przetwornik, korektor, tuner, płyta wierzchnia: świerk, mostek - palisander, gryf: mahoń, podstrunnica - palisander, 20 progi(-ów)
od 1 359 zł
elektroakustyczna, 4/4, Dreadnought, liczba strun 6, przetwornik, korektor, płyta wierzchnia: świerk, mostek - palisander, gryf: nato, podstrunnica - palisander, 20 progi(-ów)
od 1 509 zł
elektroakustyczna, 4/4, Dreadnought, liczba strun 6, przetwornik, korektor, tuner, płyta wierzchnia: mahoń, mostek - palisander, gryf: mahoń, podstrunnica - palisander, 20 progi(-ów)
od 1 199 zł
elektroakustyczna, 4/4, Dreadnought, liczba strun 6, przetwornik, korektor, tuner, płyta wierzchnia: świerk, gryf: mahoń, 20 progi(-ów)
od 1 517 zł
elektroakustyczna, 4/4, Dreadnought, liczba strun 6, przetwornik, korektor, tuner, płyta wierzchnia: mahoń, mostek - palisander, gryf: mahoń, podstrunnica - palisander, 21 progi(-ów)
od 1 495 zł
elektroakustyczna, 4/4, Grand Auditorium, liczba strun 6, przetwornik, korektor, tuner, płyta wierzchnia: świerk, mostek - ovangkol, gryf: mahoń, podstrunnica - ovangkol, 20 progi(-ów)
od 1 526 zł
elektroakustyczna, 4/4, Dreadnought, liczba strun 6, przetwornik, korektor, tuner, płyta wierzchnia: świerk, gryf: mahoń, podstrunnica - micarta, 20 progi(-ów)
od 1 526 zł
elektroakustyczna, 4/4, Dreadnought, liczba strun 6, przetwornik, korektor, tuner, płyta wierzchnia: świerk, mostek - micarta, gryf: mahoń, podstrunnica - micarta, 20 progi(-ów)
od 1 538 zł
elektroakustyczna, 4/4, Grand Koncert, liczba strun 6, dla leworęcznych, przetwornik, korektor, tuner, płyta wierzchnia: świerk, mostek - orzech, gryf: mahoń, podstrunnica - orzech, 20 progi(-ów)
od 1 443 zł
elektroakustyczna, 4/4, Dreadnought, liczba strun 6, przetwornik, korektor, tuner, płyta wierzchnia: świerk, mostek - micarta, gryf: mahoń, podstrunnica - micarta, 20 progi(-ów)