Електрогітара Fender Duo-Sonic
Фото 4 |
Fender Duo-Sonic
Тип:електрогітара, форма нестандартна
Корпус:цільний, вільха
Звукознімачі:пасивні, S-S
Бридж:Hardtail (фіксований)
Темброблок:пасивний
Гриф:клен, 22 ладу(ів)
Всі характеристики
Характеристики Duo-Sonic
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fender 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fender.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fender Duo-Sonic
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Fender Fender Duo Sonic PF SeaFoam Green Green 014-4013-573 | 2 919 zł |
Fender Player Duo Sonic MN Desert Sand 0144012589 | 2 725 zł |
Fender Player Duo Sonic PF Sea Foam Green | 2 564 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →