Літня шина Falken Sincera SN-110 Ecorun 145/65 R15 72T
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Falken Sincera SN-110 Ecorun 145/65 R15 72T 145/65 R15 72 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falken Sincera SN-110 Ecorun 145/65 R15 72T
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Falken SINCERA SN110 ( 145/65 R15 72T Ecorun BLK ) 336746 | 312 zł |
Falken SINCERA SN110 (145/65 R15 72T) 336746 | 311 zł |
Opona Falken 145/65R15 SINCERA SN110 72T - opony letnie 336746 | 259 zł |
Falken SINCERA SN110 ( 145/65 R15 72T Ecorun BLK ) | 315 zł |
Модификації Falken Sincera SN-110 Ecorun 145/65 R15 72T
Ціни на Falken Sincera SN-110 Ecorun 145/65 R15 72T |
---|---|---|---|---|
Falken Sincera SN-110 Ecorun 145/65 R15 72T | від 259 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →