Powerbank ExtraLink EPB-069
Фото 9 |
ExtraLink EPB-069 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ExtraLink 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ExtraLink.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ExtraLink EPB-069
Усі ціни 18 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Extralink Powerbank EPB-069 USB-C EX.19515 czarny AZEXTUAP0019515 | 156 zł |
Powerbank EXTRALINK EPB-069 30000mAh 22.5 Czarny | 149 zł |
Extralink Powerbank EPB-069 USB-C EX.19515 czarny 97893 | 159 zł |
Extralink EPB-069 30000MAH FAST CHARGING POWER BANK | 172 zł |
Powerbank EXTRALINK EPB-069 30000mAh 22.5 Czarny | 149 zł |
ще 13 пропозицій
Модификації ExtraLink EPB-069
Ціни на ExtraLink EPB-069 |
---|---|---|---|---|
ExtraLink EPB-067 | від 60 zł | 20 пропозицій | ||
ExtraLink EPB-068 | від 110 zł | 19 пропозицій | ||
ExtraLink EPB-069 | від 120 zł | 18 пропозицій |