Варильна поверхня Elica NikolaTesla Libra WH/F/83 білий (PRF0147775)
Фото 6 |
Elica NikolaTesla Libra WH/F/83 білий білий чорний |
|
В центрі робочої поверхні розташована вбудована витяжка. Максимальна продуктивність витяжки 610 м³/год.
У моделі NikolaTesla Libra WH/A/83 комплект для відведення, в моделі NikolaTesla Libra WH/F/83 комплект для рециркуляції.
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elica NikolaTesla Libra WH/F/83 білий
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Płyta grzewcza Elica Libra WH/A/83 | 11 999 zł |
Płyta z okapem ELICA Nikolatesla Libra WH/A/83 PRF0147774* | 11 999 zł |
Płyta grzewcza Elica NAS RTV AGD Płyta indukcyjna Elica Nikolatesla Libra | 12 974 zł |
Płyta z okapem ELICA Nikolatesla Libra WH/F/83 PRF0147775* | 12 999 zł |
Модификації Elica NikolaTesla Libra WH/F/83
Ціни на Elica NikolaTesla Libra WH/F/83 |
---|---|---|---|---|
Elica NikolaTesla Libra WH/F/83 білий | від 11 999 zł | 6 пропозицій | ||
Elica NikolaTesla Libra BL/F/83 чорний | від 11 999 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →