Варильна поверхня Electrolux KGG 75362 K чорний (949 631 011)
Фото 7 |
Electrolux KGG 75362 K чорний |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Electrolux KGG 75362 K
Ціни на Electrolux KGG 75362 K |
---|---|---|---|---|
Electrolux KGG 75362 W білий | від 1 519 zł | 9 пропозицій | ||
Electrolux KGG 75362 S сріблястий | від 1 644 zł | 13 пропозицій | ||
Electrolux KGG 75362 K чорний | від 1 650 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →