Акустична система Electro-Voice ELX200-12P
Фото 5 |
Electro-Voice ELX200-12P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electro-Voice 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electro-Voice.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electro-Voice ELX200-12P
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Electro Voice Electro Voice ELX 200-12P Kolumny aktywne Black ELX200-12P | 3 229 zł |
Electro-Voice Głośniki ELX200-12P 12" z aktywnymi głośnikami PA z podstawk | 7 387 zł |
Electro-Voice Aktywny głośnik PA ELX200-12P-W 12" biały F.01U.361.352 | 3 539 zł |
Electro-Voice Aktywny głośnik PA ELX200-12P 12 F.01U.326.044 | 3 510 zł |
Electro-Voice ELX200-12 12 Głośniki pasywne PA z podstawkami ELX200-12-PAI | 4 285 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →