Водяне охолодження EKWB EK-Nucleus AIO CR360 Lux D-RGB - White
Відео 3Фото 23 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EKWB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EKWB.
Купити EKWB EK-Nucleus AIO CR360 Lux D-RGB - White
EK Water Blocks EK-Nucleus AIO CR360 Lux D-RGB White - 360 mm All-in-One L | 1 027 zł |
EK Water Blocks Chłodzenie wodne CPU AiO EK Water Blocks CR360 | 964 zł |
Chłodzenie wodne CPU AiO EK Water Blocks CR360 | 912 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Chłodzenie wodne CPU AiO EK Water Blocks CR360 - PACZK | 896 zł |
Готове рішення
EKWB EK-Nucleus AIO CR360 Lux D-RGB — іменитий бренд кастомних СЖО зі Словенії, коли користувач може зібрати водяний контур з куплених окремо деталей. Але існує серія готових рішень All-in-One, заправлених холодоагентом прямо на заводі. На вибір пропонуються моделі чорного та білого кольорів, а рамка радіатора зроблена з нешліфованого алюмінію.
Високі обороти
Помпа виготовлена досить високообертовою 3100 RPM, як і тріо фірмових вентиляторів EK-Loop FPT - 2300 RPM. Пропелери прикрашені підсвічуванням D-RGB і підключаються по ланцюжку один до одного конектором EK-OmniLink, що поєднує функції PWM і ARGB. Це суттєво зменшує кількість дротів усередині корпусу ПК.
Світіння в унісон
Підсвічування синхронізується з материнськими платами великих брендів: ASUS Aura, MSI Mystic, Gigabyte Fusion, ASRock Polychrome. Підтримка Biostar Vivid офіційно не заявлена, але ймовірно також працюватиме. Пожурити EKWB EK-Nucleus AIO CR360 можна хіба що трохи завищеною ціною — за ці гроші можна купити вже 420-міліметрову водянку.
Модификації EKWB EK-Nucleus AIO CR360 Lux D-RGB - White
Ціни на EKWB EK-Nucleus AIO CR360 Lux D-RGB - White |
---|---|---|---|---|
EKWB EK-Nucleus AIO CR240 Lux D-RGB White | від 622 zł | 2 пропозиції | ||
EKWB EK-Nucleus AIO CR240 Lux D-RGB | від 615 zł | 2 пропозиції | ||
EKWB EK-Nucleus AIO CR360 Lux D-RGB - White | від 896 zł | 4 пропозиції | ||
EKWB EK-Nucleus AIO CR360 Lux D-RGB | від 698 zł | 2 пропозиції |