Садовий стовпчик EGLO Caldiero-C 97483
EGLO Caldiero-C 97483 нержавіюча сталь чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EGLO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EGLO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EGLO Caldiero-C 97483
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Eglo 97483 - LED RGB Ściemnialna lampa zewnętrzna CALDIERO-C 1xE27/9W/230V | 349 zł |
EGLO Słupek ogrodowy CALDIERO-C E27 IP44 SMART - antracyt/biały | 460 zł |
Eglo CALDIERO-C 97483 lampa stojąca 1x9W/E27 IP44 | 460 zł |
Lampa stojąca CALDIERO 97483 - EGLO ⚡ Zamów tel ☎ 533-810-034 | 460 zł |
Модификації EGLO Caldiero-C 97483
Ціни на EGLO Caldiero-C 97483 |
---|---|---|---|---|
EGLO Caldiero-C 97485 | від 241 zł | 5 пропозицій | ||
EGLO Caldiero-C 97483 | від 349 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →