Słupek ogrodowy EGLO Caldiero-C 97483
EGLO Caldiero-C 97483 czarny stal nierdzewna |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EGLO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EGLO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EGLO Caldiero-C 97483
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Eglo 97483 - LED RGB Ściemnialna lampa zewnętrzna CALDIERO-C 1xE27/9W/230V | 349 zł |
EGLO Słupek ogrodowy CALDIERO-C E27 IP44 SMART - antracyt/biały | 460 zł |
Eglo CALDIERO-C 97483 lampa stojąca 1x9W/E27 IP44 | 460 zł |
Lampa stojąca CALDIERO 97483 - EGLO ⚡ Zamów tel ☎ 533-810-034 | 460 zł |
Modyfikacje EGLO Caldiero-C 97483
Ceny na EGLO Caldiero-C 97483 |
---|---|---|---|---|
EGLO Caldiero-C 97483 | od 349 zł | 4 oferty | ||
EGLO Caldiero-C 97485 | od 241 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →