Літня шина Dunlop Sport Maxx RT 2 255/35 R20 97Y
Відео 2Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Dunlop Sport Maxx RT 2 255/35 R20 97Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dunlop 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dunlop.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dunlop Sport Maxx RT 2 255/35 R20 97Y
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Opona Dunlop 255/35R20 Sport Maxx RT 2 97Y - opony letnie 532705 | 779 zł |
Dunlop Sport Maxx RT2 ( 255/35 ZR20 (97Y) XL ) 532705 | 870 zł |
Dunlop Sport Maxx RT2 (255/35 R20 97Y) 542116 | 997 zł |
Dunlop Sport Maxx RT2 ( 255/35 ZR20 (97Y) XL ) | 859 zł |
Opona Letnia Dunlop Sport Maxx Rt2 255/35Zr20 97Y Xl Mfs | 820 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →