Dreame Bot W10
Відео 19Фото 6 |
Dreame Bot W10 |
|
Продуктивний та багатофункціональний роботизований пилосос для ефективного сухого та вологого прибирання у багатокімнатних квартирах та котеджах. Відрізняється великою потужністю всмоктування 4000 Па, що забезпечується японським електродвигуном Nidec, та підтримкою інноваційної технології вібраційного очищення (протирання), що забезпечує бездоганно якісний результат вологого прибирання.
Комплектується зарядною док-станцією з функцією самоочищення (великі баки для чистої/брудної води та система автоматичного очищення серветок з мікрофібри). Позиціонується як продукт у верхній частині середньої цінової категорії 2021 року. Орієнтований на просунутих користувачів, які обирають побутову техніку, здатну автоматизувати вирішення повсякденних побутових завдань. Роботизований пилосос Dreame Bot W10 обладнаний циклонним фільтром, здатний збирати пил, пісок, дрібне сміття, волосся та шерсть свійських тварин.
Удосконалена система LiDAR сканує навколишнє оточення, в режимі реального часу будує 3D-модель оточення і зберігає планування 1, 2 або 3-х поверхів. Сканери в передній частині корпусу вимірюють точну відстань між об'єктами та датчиками за допомогою лазера, за рахунок чого робот здатний автоматично ідентифікувати такі об'єкти, як меблі, кабелі, капці та уникати їх заздалегідь, що дозволяє знизити ризик застрягань. Апарат обладнаний акумулятором ємністю 6400 мАгод, що забезпечує 2 години роботи.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dreame 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dreame.
Купити Dreame Bot W10
Усі ціни 9 →Dreame Vacuum W10 Robot i MOP samoczyszczący Biały DreameW10 | 3 973 zł |
DREAME Robot odkurzający DREAME Bot W10 Biały | 2 599 zł |
Dreame Robot Sprzątający Z Mopem Bot W10 | 2 099 zł |
Odkurzacz automatyczny DREAME Bot W10 | 2 999 zł |
Robot sprzątający DREAME Bot W10 | 2 458 zł |