Смартфон Doogee S100 Pro 256 ГБ / 12 ГБ
Відео 5Фото 17 |
Doogee S100 Pro 256 ГБ / 12 ГБ
2023 рікTitans, S (захищені)для військових120 Гцнічне баченняNFCзахист від вологиударостійкіfast chargeбездротова зарядканемає 3.5 ммWi-Fi 6
Екран:6.58 ", 2408х1080 (20:9), 401 ppi, 120 Гц
Пам'ять:256 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 12 ГБ
Процесор:Helio G99
Камера:3 модулі, 108 МП, + 16 МП
Відео:4K
Акумулятор:22000 мАгод
Вага:400 г
Функція розширення ОЗП до 20 ГБ. Потужний ліхтарик похідний 130 лм.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Doogee S100 Pro 256 ГБ / 12 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DOOGEE S100 Pro Niełamliwy telefon komórkowy 2024 22000mAh/33W 20GB RAM256☀️☀️【Mocna lampa kempingowa 130 lumenów】 Niezniszczalny przenośny telefon S100 PRO jest wyposażony we wbudowaną lampę kempingową o niesamowitej jasności 130 lumenów, która może oświetlać miejsca do 25 metrów i do 18 godzin ciągłego świecenia, ta konstrukcja poprawia wrażenia na świeżym powietrzu i oświetla aktywności na świeżym powietrzu. Posiada 5... щеtrybów oświetlenia, w tym SOS, Wybuchowy błysk, Półjasny, Lekko jasny, Pełne światło, dzięki czemu możesz w pełni wykorzystać swoją podróż.
☀️☀️【22000 mAh, ciesz się w pełni】 Niezniszczalny, wodoodporny telefon komórkowy DOOGEE S100 PRO 4G jest wyposażony w imponującą baterię 22000 mAh z ładowaniem 33 W, która zapewnia niezrównaną moc przez długi czas użytkowania. Pożegnaj się z częstym ładowaniem i ciesz się czasem czuwania do 2350 godzin, zapewniając, że urządzenie jest gotowe do działania, gdy tego potrzebujesz. Obsługuje odwrotne ładowanie OTG, dzięki czemu można korzystać z innych urządzeń elektronicznych poza domem.
☀️☀️【Helio G99, do 20 GB RAM + 256 GB ROM】 Wyposażony we flagowy procesor Helio G99 2,2 GHz, niezniszczalny telefon komórkowy DOOGEE S100 PRO zapewnia błyskawiczną wydajność i optymalną wydajność termiczną, bez względu na to, jakie aplikacje na niego rzucisz. Po dodaniu 8 GB rozszerzenia do 12 GB pamięci podstawowej, do 20 GB, żegnając się z opóźnieniami i małą pamięcią, możesz cieszyć się bezprecedensową płynnością. Jednocześnie obsługuje również karty rozszerzeń o pojemności 2 TB, które mogą pomieścić wszystko, co chcesz.
☀️☀️【Potrójny aparat fotograficzny 108 MP AI】 Popraw swoje umiejętności fotograficzne dzięki aparatowi 108 MP w nowym, nieblokowanym i nietłukącym się telefonie DOOGEE S100 PRO. Dzięki profesjonalnym funkcjom możesz robić zdjęcia o wyjątkowej wyrazistości i szczegółowości. Przedni aparat 32 MP gwarantuje oszałamiające selfie, a kamera noktowizyjna 20 MP maksymalizuje fotografowanie przy słabym oświetleniu. Co więcej, szerokokątny aparat 16 MP i aparat makro pozwalają odkrywać nowe perspektywy i uchwycić subtelne chwile.
☀️☀️【6,58" FHD+ 120Hz Częstotliwość odświeżania】 Nietłukący i wodoodporny telefon komórkowy S100 PRO posiada wytrzymały wyświetlacz Corning Gorilla, duży ekran Ultra HD o przekątnej 6,58 cala i 3 częstotliwości odświeżania (120 Hz/90 Hz/60 Hz) dla płynniejszego i bardziej energooszczędne Amazon.plПоскаржитись | 1 235 zł |
Doogee S100 Pro 12/256GB CzarnyWyjątkowa jakość zdjęć i wideo , co pozwala na robienie wyraźnych zdjęć nawet w nocy. Dla... CeneoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 1 191 zł |
DOOGEE S100 PRO 2023 Helio G99 20 GB 256 GB akumulator 22000 mAh smartfon【Smartfon S100 -Pro jest wyposażony w kamerę 108 MP i kamerę noktowizyjną 20 MP firmy Sony】 Wyposażony w 4 światła na podczerwień i 4 diody LED, co oznacza, że możemy sfotografować scenę 20 nawet w głębszej ciemności w odległości kilku metrów.
MTK Helio G99 Octa Core, 12 GB RAM i 8 wirtualnych pamięci RAM z 256 GB ROM, Android 12 - zmień swoje wra... щеżenia z szybkości i wydajności dzięki chipsetowi Mediatek Helio G99 na górze. Dzięki 12 GB pamięci RAM i 8 wirtualnej pamięci RAM i 256 GB pamięci ROM, telefon z systemem Android S99 charakteryzuje się wielozadaniowoś Amazon.plПоскаржитись | 2 996 zł |
DOOGEE S100 PRO zewnętrzny telefon komórkowy bez umowy 22000 mAh smartfonDuży akumulator 22000 mAh + OTG - telefon komórkowy DOOGEE S100 PRO jest wyposażony w wydajny akumulator 22000 mAh, który umożliwia czas czuwania 2350 godzin i czas rozmów do 130 godzin. Smartfon outdoorowy obsługuje funkcję OTG, można go używać jako powerbanku. Dzięki funkcji szybkiego ładowania 33 W można naładować do 80% w ciągu 3 godzin.
Smart... щеfon outdoorowy ze światłem kempingowym 130 lm - wytrzymały telefon komórkowy DOOGEE S100 PRO IP68 jest wyposażony w wbudowane światło kempingowe, które emituje imponującą jasność 130 lumenów. oświetla duży obszar w odległości do 25 metrów. 18 godzin ciągłego oświetlenia zapewnia niezawodne źródło światła podczas wszystkich aktywności na świeżym powietrzu. Smartfon outdoorowy z pięcioma wszechstronnymi trybami jest idealny do każdego scenariusza, który napotkasz w podróży.
20 GB + 256 GB/ 2 TB z możliwością rozszerzenia i procesorem Helio G99 - telefon komórkowy DOOGEE S100 Pro z procesorem Helio G99, bardzo wysoki stosunek efektywności energetycznej i bardzo niskie zużycie energii. może bez wysiłku wykonywać duże gry. Smartfon outdoorowy z technologią rozszerzenia pamięci RAM, 12 GB pamięci RAM, dzięki ustawieniom można uzyskać dodatkową wirtualną pamięć RAM 8 GB, 256 GB ROM zaspokaja większość codziennych potrzeb, a telefon obsługuje kartę TF do 2 TB.
6,58 cala Full HD + 120 Hz i dźwięk przestrzenny - pozwól sobie na wizualną ucztę na zewnętrznym wyświetlaczu Full HD + Waterdrop o przekątnej 6,58". Częstotliwość odświeżania 120 Hz zapewnia płynny obraz i imponujące wrażenia wizualne. Dwa głośniki Hi-Res jeszcze bardziej poprawiają wrażenia bez względu na to, czy używasz tego zewnętrznego telefonu komórkowego do grania, oglądania filmów lub przewijania treści, gwarantuje to wyjątkowe wrażenia audiowizualne.
Główny aparat 108 MP + widoczność w nocy 20 MP + ultraszerokokąt Amazon.plПоскаржитись | 1 285 zł |
Серія Doogee Titans, S (захищені)Порівняти в таблиці →
від 1 191 zł
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, + 16 МП, зйомка 4K, нічне бачення, Wi-Fi 6, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 22000 мАгод, 400 г
від 1 499 zł
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, + 16 МП, нічне бачення, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 10800 мАгод
від 1 099 zł
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 50 МП, + 16 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 10800 мАгод, 390 г
від 645 zł
для військових, 5.5 ", 293 ppi, 60 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 6300 мАгод, 262 г
від 1 670 zł
для військових, 6.3 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G96, камера: 3 модулі, 48 МП, зйомка 4K, тепловізор, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 6000 мАгод, 320 г
від 695 zł
для військових, 5.5 ", 293 ppi, 60 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 6300 мАгод, 262 г
від 1 514 zł
для військових, 6.3 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio P90, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 12000 мАгод, 400 г
від 965 zł
для військових, 6.3 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G96, камера: 3 модулі, 108 МП, + 16 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 6000 мАгод
від 1 452 zł
для військових, 6.22 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G95, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, зйомка 4K, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 6350 мАгод, 560 г
від 843 zł
для військових, 6.3 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G96, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, нічне бачення, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 6000 мАгод, 320 г
від 781 zł
для військових, 6 ", 268 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G35, камера: 2 модулі, 20 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, зарядка: 5180 мАгод, 226 г
від 750 zł
для військових, 5.5 ", 293 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A22, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 6300 мАгод
від 1 061 zł
для військових, 6.3 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio P90, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 12000 мАгод, 400 г
від 1 650 zł
для військових, 6.39 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G95, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 8500 мАгод
від 2 300 zł
для військових, 6.18 ", 403 ppi, 60 Гц, Android 8.1, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, MediaTek MT6771 Helio P60, камера: 2 модулі, 16 МП, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, 5050 мАгод, 300 г
від 850 zł
для військових, 5.71 ", 295 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A25, камера: 4 модулі, 16 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 10050 мАгод, 340 г
від 550 zł
компактний, 5 ", 294 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 16 ГБ, ОЗП 2 ГБ, MediaTek MT6737V/WA, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP68, ударостійкий, зарядка: 4350 мАгод, 189 г
від 490 zł
для військових, компактний, 5.45 ", 295 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A25, камера: 2 модулі, 13 МП, NFC, екстрена кнопка, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 4650 мАгод, 238 г
від 1 100 zł
для військових, 5.71 ", 295 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P22, камера: 4 модулі, 16 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: fast charge, 10050 мАгод, 340 г
від 1 140 zł
для військових, 6.1 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio P60, камера: 4 модулі, 16 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: fast charge, 8500 мАгод, 323 г
АксесуариВсі аксесуари для Doogee S100 Pro →
Відеоогляди
Doogee S100 Pro REVIEW: Introducing the Mr. Beast smartphone!
2 червня 202336 618 переглядів
Doogee S100 Pro Unboxing and Detailed Walk Throughout! 22000mAh BATTERY!
26 травня 20239 904 перегляда
Doogee S100 Pro Review - 22,000mAh, Camping Light, Night Vision Camera
1 червня 202312 269 переглядів
FIND YOUR PERFECT RUGGED PHONE. Doogee v30 vs s100 pro vs v20 pro comparison!
14 червня 202311 986 переглядів
Doogee S100 Pro Review - 10 Day Battery Life & Camping Flashlight
31 травня 202330 829 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 199 zł
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 5380 мАгод, 290 г
від 4 095 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 648 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 182 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 585 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 624 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 1 335 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 2 676 zł
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г