Smartfon Doogee S100 Pro 256 GB / 12 GB
Wideo 5Zdjęcia 17 |
Doogee S100 Pro 256 GB / 12 GB
2023 rokTitans, S (wytrzymałe)dla wojskowych120 Hzkamera noktowizyjnaNFCwodoodpornośćodporny na uderzeniafast chargeładowanie bezprzewodowebrak 3,5 mmWi-Fi 6
Wyświetlacz:6.58 ", 2408х1080 (20:9), 401 ppi, 120 Hz
Pamięć:256 GB, + karta pamięci, RAM 12 GB
Procesor:Helio G99
Aparat:3 moduły, 108 MP, + 16 MP
Wideo:4K
Akumulator:22000 mAh
Waga:400 g
Funkcja rozszerzenia pamięci RAM do 20 GB. Mocna latarka kempingowa 130 lm.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Doogee S100 Pro 256 GB / 12 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DOOGEE S100 Pro Niełamliwy telefon komórkowy 2024 22000mAh/33W 20GB RAM256☀️☀️【Mocna lampa kempingowa 130 lumenów】 Niezniszczalny przenośny telefon S100 PRO jest wyposażony we wbudowaną lampę kempingową o niesamowitej jasności 130 lumenów, która może oświetlać miejsca do 25 metrów i do 18 godzin ciągłego świecenia, ta konstrukcja poprawia wrażenia na świeżym powietrzu i oświetla aktywności na świeżym powietrzu. Posiada 5... więcejtrybów oświetlenia, w tym SOS, Wybuchowy błysk, Półjasny, Lekko jasny, Pełne światło, dzięki czemu możesz w pełni wykorzystać swoją podróż.
☀️☀️【22000 mAh, ciesz się w pełni】 Niezniszczalny, wodoodporny telefon komórkowy DOOGEE S100 PRO 4G jest wyposażony w imponującą baterię 22000 mAh z ładowaniem 33 W, która zapewnia niezrównaną moc przez długi czas użytkowania. Pożegnaj się z częstym ładowaniem i ciesz się czasem czuwania do 2350 godzin, zapewniając, że urządzenie jest gotowe do działania, gdy tego potrzebujesz. Obsługuje odwrotne ładowanie OTG, dzięki czemu można korzystać z innych urządzeń elektronicznych poza domem.
☀️☀️【Helio G99, do 20 GB RAM + 256 GB ROM】 Wyposażony we flagowy procesor Helio G99 2,2 GHz, niezniszczalny telefon komórkowy DOOGEE S100 PRO zapewnia błyskawiczną wydajność i optymalną wydajność termiczną, bez względu na to, jakie aplikacje na niego rzucisz. Po dodaniu 8 GB rozszerzenia do 12 GB pamięci podstawowej, do 20 GB, żegnając się z opóźnieniami i małą pamięcią, możesz cieszyć się bezprecedensową płynnością. Jednocześnie obsługuje również karty rozszerzeń o pojemności 2 TB, które mogą pomieścić wszystko, co chcesz.
☀️☀️【Potrójny aparat fotograficzny 108 MP AI】 Popraw swoje umiejętności fotograficzne dzięki aparatowi 108 MP w nowym, nieblokowanym i nietłukącym się telefonie DOOGEE S100 PRO. Dzięki profesjonalnym funkcjom możesz robić zdjęcia o wyjątkowej wyrazistości i szczegółowości. Przedni aparat 32 MP gwarantuje oszałamiające selfie, a kamera noktowizyjna 20 MP maksymalizuje fotografowanie przy słabym oświetleniu. Co więcej, szerokokątny aparat 16 MP i aparat makro pozwalają odkrywać nowe perspektywy i uchwycić subtelne chwile.
☀️☀️【6,58" FHD+ 120Hz Częstotliwość odświeżania】 Nietłukący i wodoodporny telefon komórkowy S100 PRO posiada wytrzymały wyświetlacz Corning Gorilla, duży ekran Ultra HD o przekątnej 6,58 cala i 3 częstotliwości odświeżania (120 Hz/90 Hz/60 Hz) dla płynniejszego i bardziej energooszczędne Amazon.plZłóż skargę | 1 235 zł |
Doogee S100 Pro 12/256GB CzarnyWyjątkowa jakość zdjęć i wideo , co pozwala na robienie wyraźnych zdjęć nawet w nocy. Dla... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 191 zł |
DOOGEE S100 PRO 2023 Helio G99 20 GB 256 GB akumulator 22000 mAh smartfon【Smartfon S100 -Pro jest wyposażony w kamerę 108 MP i kamerę noktowizyjną 20 MP firmy Sony】 Wyposażony w 4 światła na podczerwień i 4 diody LED, co oznacza, że możemy sfotografować scenę 20 nawet w głębszej ciemności w odległości kilku metrów.
MTK Helio G99 Octa Core, 12 GB RAM i 8 wirtualnych pamięci RAM z 256 GB ROM, Android 12 - zmień swoje wra... więcejżenia z szybkości i wydajności dzięki chipsetowi Mediatek Helio G99 na górze. Dzięki 12 GB pamięci RAM i 8 wirtualnej pamięci RAM i 256 GB pamięci ROM, telefon z systemem Android S99 charakteryzuje się wielozadaniowoś Amazon.plZłóż skargę | 2 996 zł |
DOOGEE S100 PRO zewnętrzny telefon komórkowy bez umowy 22000 mAh smartfonDuży akumulator 22000 mAh + OTG - telefon komórkowy DOOGEE S100 PRO jest wyposażony w wydajny akumulator 22000 mAh, który umożliwia czas czuwania 2350 godzin i czas rozmów do 130 godzin. Smartfon outdoorowy obsługuje funkcję OTG, można go używać jako powerbanku. Dzięki funkcji szybkiego ładowania 33 W można naładować do 80% w ciągu 3 godzin.
Smart... więcejfon outdoorowy ze światłem kempingowym 130 lm - wytrzymały telefon komórkowy DOOGEE S100 PRO IP68 jest wyposażony w wbudowane światło kempingowe, które emituje imponującą jasność 130 lumenów. oświetla duży obszar w odległości do 25 metrów. 18 godzin ciągłego oświetlenia zapewnia niezawodne źródło światła podczas wszystkich aktywności na świeżym powietrzu. Smartfon outdoorowy z pięcioma wszechstronnymi trybami jest idealny do każdego scenariusza, który napotkasz w podróży.
20 GB + 256 GB/ 2 TB z możliwością rozszerzenia i procesorem Helio G99 - telefon komórkowy DOOGEE S100 Pro z procesorem Helio G99, bardzo wysoki stosunek efektywności energetycznej i bardzo niskie zużycie energii. może bez wysiłku wykonywać duże gry. Smartfon outdoorowy z technologią rozszerzenia pamięci RAM, 12 GB pamięci RAM, dzięki ustawieniom można uzyskać dodatkową wirtualną pamięć RAM 8 GB, 256 GB ROM zaspokaja większość codziennych potrzeb, a telefon obsługuje kartę TF do 2 TB.
6,58 cala Full HD + 120 Hz i dźwięk przestrzenny - pozwól sobie na wizualną ucztę na zewnętrznym wyświetlaczu Full HD + Waterdrop o przekątnej 6,58". Częstotliwość odświeżania 120 Hz zapewnia płynny obraz i imponujące wrażenia wizualne. Dwa głośniki Hi-Res jeszcze bardziej poprawiają wrażenia bez względu na to, czy używasz tego zewnętrznego telefonu komórkowego do grania, oglądania filmów lub przewijania treści, gwarantuje to wyjątkowe wrażenia audiowizualne.
Główny aparat 108 MP + widoczność w nocy 20 MP + ultraszerokokąt Amazon.plZłóż skargę | 1 285 zł |
Seria Doogee Titans, S (wytrzymałe)Porównaj w tabeli →
od 1 191 zł
dla wojskowych, 6.58 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 12 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 16 MP, nagrywanie 4K, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 6, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 22000 mAh, 400 g
od 1 499 zł
dla wojskowych, 6.58 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 12 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 16 MP, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 10800 mAh
od 1 099 zł
dla wojskowych, 6.58 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 12 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 16 MP, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 10800 mAh, 390 g
od 645 zł
dla wojskowych, 5.5 ", 293 ppi, 60 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 6 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: 6300 mAh, 262 g
od 1 670 zł
dla wojskowych, 6.3 ", 409 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G96, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, nagrywanie 4K, kamera termowizyjna, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 6000 mAh, 320 g
od 695 zł
dla wojskowych, 5.5 ", 293 ppi, 60 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: 6300 mAh, 262 g
od 1 514 zł
dla wojskowych, 6.3 ", 409 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, Helio P90, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, wstrząsoodporny, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 12000 mAh, 400 g
od 965 zł
dla wojskowych, 6.3 ", 409 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G96, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 16 MP, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 6000 mAh
od 1 452 zł
dla wojskowych, 6.22 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G95, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 6350 mAh, 560 g
od 843 zł
dla wojskowych, 6.3 ", 409 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G96, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, kamera noktowizyjna, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 6000 mAh, 320 g
od 781 zł
dla wojskowych, 6 ", 268 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 6 GB, Helio G35, aparat: 2 moduły, 20 Mpx, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, wstrząsoodporny, ładowanie: 5180 mAh, 226 g
od 750 zł
dla wojskowych, 5.5 ", 293 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio A22, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: 6300 mAh
od 1 061 zł
dla wojskowych, 6.3 ", 409 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, Helio P90, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, wstrząsoodporny, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 12000 mAh, 400 g
od 1 650 zł
dla wojskowych, 6.39 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G95, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 8500 mAh
od 2 300 zł
dla wojskowych, 6.18 ", 403 ppi, 60 Hz, Android 8.1, 128 GB, RAM 6 GB, MediaTek MT6771 Helio P60, aparat: 2 moduły, 16 Mpx, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, 5050 mAh, 300 g
od 850 zł
dla wojskowych, 5.71 ", 295 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio A25, aparat: 4 moduły, 16 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 10050 mAh, 340 g
od 550 zł
kompaktowy, 5 ", 294 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 16 GB, RAM 2 GB, MediaTek MT6737V/WA, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP68, wstrząsoodporny, ładowanie: 4350 mAh, 189 g
od 490 zł
dla wojskowych, kompaktowy, 5.45 ", 295 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio A25, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, NFC, przycisk SOS, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: 4650 mAh, 238 g
od 1 100 zł
dla wojskowych, 5.71 ", 295 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio P22, aparat: 4 moduły, 16 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: fast charge, 10050 mAh, 340 g
od 1 140 zł
dla wojskowych, 6.1 ", 282 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 128 GB, RAM 6 GB, Helio P60, aparat: 4 moduły, 16 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: fast charge, 8500 mAh, 323 g
Wideo recenzje
Doogee S100 Pro REVIEW: Introducing the Mr. Beast smartphone!
2 czerwca 202336 618 przegląd
Doogee S100 Pro Unboxing and Detailed Walk Throughout! 22000mAh BATTERY!
26 maja 20239 904 przegląd
Doogee S100 Pro Review - 22,000mAh, Camping Light, Night Vision Camera
1 czerwca 202312 269 przegląd
FIND YOUR PERFECT RUGGED PHONE. Doogee v30 vs s100 pro vs v20 pro comparison!
14 czerwca 202311 986 przegląd
Doogee S100 Pro Review - 10 Day Battery Life & Camping Flashlight
31 maja 202330 829 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 199 zł
dla wojskowych, 6.58 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5380 mAh, 290 g
od 4 095 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 648 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 585 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 624 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 1 335 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g
od 2 676 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 9200+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g