Квадрокоптер (дрон) DJI Avata Pro-View Combo
Відео 53Фото 14 |
Легкий розважальний FPV-квадрокоптер з невеликими габаритами міцного пластикового корпусу, якісною камерою для перегляду FPV-відео та запису відеофайлів, ергономічним контролером DJI Motion Controller та окулярами DJI Goggles 2. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 202 базові навички поводження з дронами. Квадрокоптер DJI Avata Pro-View Combo обладнаний чотирма надійними безколекторними електродвигунами та продуктивними пропелерами.
Бінокулярні сенсори та інфрачервоні датчики виявлення перешкод внизу дозволяють виконувати польоти на надмалій висоті та в приміщенні. Характерна риса цієї моделі - маневреність в обмежених просторах. Кожна деталь його конструкції була продумана так, щоб пілот зміг виявити сміливість та спритність. Вбудований захист пропелерів призначений для того, щоб у разі зіткнення з об'єктом квадрокоптер міг відскочити від перешкоди, залишаючись у повітрі, і продовжити політ.
Ергономічний контролер забезпечує інтуїтивно зрозуміле управління виконання сміливих маневрів. Окуляри DJI Goggles 2 з MiniLED-екранами високої чіткості подарують користувачеві приємні відчуття. Камера з 1/1,7" CMOS-матрицею і об'єктив з діафрагмою f/2,8 здатна записувати ширококутне відео в UltraHD/4К-роздільна здатність. Режими RockSteady 2.0 і HorizonSteady забезпечують стабільність і плавність картинки.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DJI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DJI.
Купити DJI Avata Pro-View Combo
Усі ціни 14 →DJI Avata Pro-View Combo + FPV Goggles V2 & RC Motion 2 | 7 599 zł |
Dron DJI Avata Pro-View (RC Motion 2) | 5 200 zł |
DJI Avata Pro-view Combo (DJI RC Motion 2) KMW-DR-DJI-135 | 7 499 zł |
Dron DJI Avata Pro-View (RC Motion 2) | 5 200 zł |
DJI Avata Pro-View Combo - Dostawa GRATIS! | 7 299 zł |
- Функція HeadTracking доступна лише для очок DJI Goggles 2 (Pro-View Combo).
- Максимальна швидкість дрону у звичайному режимі – 29 км/год, спортивному – 50 км/год.
- Подолання опору вітру до 10.7 м/с (рівень V).
- Якість відео FPV (при окулярах DJI FPV Goggles V2): 810p@120к/с (затримка до 28 мс)
- Якість відео FPV (при окулярах DJI Goggles 2): 1080p@100к/с (затримка до 30 мс)
- Характеристики DJI Goggles 2 (RCDS18): 0.98", 1920x1080 @ 100Гц, огляд 51 °, Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 5.2, 1800 мАгод, вага – 290 г
- Характеристики DJI FPV Goggles V2 (FGDB28): 2", 1440x810@144Гц, огляд до 54 °, Wi-Fi, Bluetooth, 1800 мАгод, вага – 420 г
- Будь-яка версія комплектації може бути доповнена Fly More Kit – дві додаткові батареї коптера та блок заряджання.
Модификації DJI Avata Pro-View Combo
Ціни на DJI Avata Pro-View Combo |
---|---|---|---|---|
DJI Avata Explorer Combo | від 4 247 zł | 14 пропозицій | ||
DJI Avata Fly Smart Combo | від 4 853 zł | 10 пропозицій | ||
DJI Avata Pro-View Combo | від 5 199 zł | 14 пропозицій | ||
DJI Avata | від 2 556 zł | 17 пропозицій |