Жорсткий диск Dell SAS 2.5" 400-AJRK
Відео 5 |
Dell 400-AJRK 73 ГБ 300 ГБ 300 ГБ 300 ГБ 300 ГБ 300 ГБ 300 ГБ 300 ГБ 400-21619 300 ГБ 400-AJOZ 300 ГБ 300 ГБ 400-AJRX AEEE 480 ГБ ATGM 480 ГБ AXTV 500 ГБ 500 ГБ 600 ГБ 600 ГБ600 ГБ 600 ГБ 600 ГБ 400-AJPP 600 ГБ 400-AJSB 600 ГБ 400-ASGT 600 ГБ 600 ГБ AJOT AUNQ 600 ГБ BMMT 900 ГБ 900 ГБ 900 ГБ900 ГБ 900 ГБ 400-24972 900 ГБ 400-APGC 960 ГБ AXQU 960 ГБ 1 ТБBJSR 1 ТБ 1 ТБ 1 ТБ 1 ТБ 1 ТБ AMZN 1.2 ТБ 1.2 ТБ 400-AEFQ AJPC 1.2 ТБ AJPD 1.2 ТБ ATJL 1.8 ТБ 1.8 ТБ 1.8 ТБ 1.8 ТБ 1.8 ТБ 400-AJQP 1.8 ТБ 400-AJQV 3.84 ТБ BFRS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Dell SAS 2.5" 400-AJRK
Ціни на Dell SAS 2.5" 400-AJRK |
---|---|---|---|---|
Dell SAS 2.5" 400-AEEE 300 ГБ AEEE | від 1 057 zł | 1 пропозиція | ||
Dell SAS 2.5" 400-ATGM 480 ГБ ATGM | від 5 593 zł | 1 пропозиція | ||
Dell SAS 2.5" 400-AXTV 480 ГБ AXTV | від 1 046 zł | 2 пропозиції | ||
Dell SAS 2.5" 400-AJRE 600 ГБ | від 967 zł | 1 пропозиція | ||
Dell SAS 2.5" 400-AJPP 600 ГБ 400-AJPP | від 969 zł | 1 пропозиція | ||
Dell SAS 2.5" 400-AJSB 600 ГБ 400-AJSB | від 955 zł | 2 пропозиції | ||
Dell SAS 2.5" 400-AUNQ 600 ГБ AUNQ | від 929 zł | 3 пропозиції | ||
Dell SAS 2.5" 400-BMMT 600 ГБ BMMT | від 715 zł | 2 пропозиції | ||
Dell SAS 2.5" 400-ATIQ 900 ГБ | від 1 317 zł | 5 пропозицій | ||
Dell SAS 2.5" 400-AEFF 1 ТБ | від 1 066 zł | 1 пропозиція | ||
Dell SAS 2.5" 400-AJPC 1.2 ТБ AJPC | від 991 zł | 2 пропозиції | ||
Dell SAS 2.5" 400-AJPD 1.2 ТБ AJPD | від 718 zł | 5 пропозицій | ||
Dell SAS 2.5" 400-ATJL 1.2 ТБ ATJL | від 676 zł | 7 пропозицій | ||
Dell SAS 2.5" 400-AJQP 1.8 ТБ 400-AJQP | від 1 508 zł | 1 пропозиція |
Рекомендуємо