Пилосос
Deerma CM1300
Відео 4Фото 6 |
Deerma CM1300 |
|
Насадка з ультрафіолетовою лампою та вибивачкою.
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deerma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deerma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deerma CM1300
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Deerma CM1300 2 w 1 Odkurzacz przeciw roztoczom | 307 zł |
DEERMA Odkurzacz DEERMA CM1300 Biało-pomarańczowy | 249 zł |
Odkurzacz ręczny DEERMA CM1300 | 239 zł |
Odkurzacz do kurzu/roztoczy z UV Deerma CM1300 | 303 zł |
Odkurzacz ręczny DEERMA CM1300 | 239 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →