Кулер Deepcool AG400 ARGB White (R-AG400-WHANMC-G-2)
Відео 2Фото 6 |
Deepcool AG400 ARGB White
білийчорний
Тип:активний кулер
Призначення:для процесора
Socket Intel:1150, 1155/1156, 1151/1151 v2, 1200, 1700
Socket AMD:AM4, AM5
Вентилятор:⌀ 120 мм
Оберти:до 2000 об/хв
Теплових трубок:4 шт
TDP:220 Вт
Висота:150 мм
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики AG400 ARGB White
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deepcool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deepcool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deepcool AG400 ARGB White
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DeepCool AG400 WH ARGB - Ch?odzenie powietrzem procesora - Max 31 dBA | 176 zł |
Chłodzenie CPU Deepcool AG400 WH ARGB (R-AG400-WHANMC-G-2) | 157 zł |
Deepcool Ag400 Argb Cpu Fan Przezroczysty R-AG400-WHANMC-G-2 | 176 zł |
Відеоогляди
Модификації Deepcool AG400 ARGB White
Ціни на Deepcool AG400 ARGB White |
---|---|---|---|---|
Deepcool AG400 ARGB White | від 157 zł | 3 пропозиції | ||
Deepcool AG400 ARGB Black | від 167 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →