Інсталяція для туалету Deante Vital CDVS6WPW
Фото 9 |
Deante Vital CDVS6WPW |
|
Існує регулювання монтажної глибини в межах: 160 – 200 мм. Призначена для встановлення перед стіною, що несе.
Інсталяція комплектується підвісним унітазом.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Vital CDVS6WPW
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DEANTE Zestaw Podtynkowy Deante Miska WC z deską Vital Stelaż z przyciskie | 2 109 zł |
Deante Vital Zestaw 6w1 | 2 599 zł |
Zestaw WC: miska + deska + stelaż podtynkowy + przycisk + wsporniki Deante | 2 152 zł |
DEANTE CDVS6WPW Zestaw WC podtynkowy 6 w 1 | 2 208 zł |
Deante Vital Zestaw 6w1 CDVS6WPW | 3 381 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →