Інсталяція для туалету Deante Silia CDLS6ZPW
Фото 8 |
Deante Silia CDLS6ZPW |
|
Існує регулювання монтажної глибини в межах: 160 – 200 мм. Призначена для встановлення перед стіною, що несе. 10 років гарантії від виробника.
Інсталяція комплектується підвісним унітазом.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Silia CDLS6ZPW
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DEANTE Zestaw Podtynkowy Deante Miska WC z deską Silia stelaż z przyciskie | 1 949 zł |
Zestaw WC podtynkowy Deante Silia biały, bianco 6 w 1 CDLA6ZPW | 2 399 zł |
Zestaw Deante Silia miska WC wisząca bez kołnierza z deską wolnoopadającą | 1 954 zł |
DEANTE CDLN6ZPW Zestaw WC podtynkowy 6 w 1 | 2 038 zł |
Deante Silia Zestaw Stelaż podtynkowy + toaleta WC bez kołnierza + deska w | 2 039 zł |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →