Тепловентилятор De'Longhi HVY 1020
De'Longhi HVY 1020 термостат |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De'Longhi HVY 1020
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DeLonghi HVY1020 Blu 8004399142725 | 164 zł |
De'Longhi Termowentylator HVY1020 GYOR 0114711034 | 106 zł |
Grzejnik DeLonghi Young-Vertical 8004399142718 | 155 zł |
DeLonghi Verticale Young HVY1020 WH termowentylator funkcja zapobiegająca | 197 zł |
De'Longhi Termowentylator HVY1020 GYBL 0114711033 | 106 zł |
De'Longhi Termowentylator HVY1020 WH 0114711032 | 129 zł |
Модифікація моделі:
- Модель HVY 1030 — з річним режимом
РекомендуємоПорівняти в таблиці →