Termowentylator De'Longhi HVY 1020
De'Longhi HVY 1020 termostat |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De'Longhi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De'Longhi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup De'Longhi HVY 1020
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DeLonghi HVY1020 Blu 8004399142725 | 164 zł |
De'Longhi Termowentylator HVY1020 GYOR 0114711034 | 106 zł |
Grzejnik DeLonghi Young-Vertical 8004399142718 | 155 zł |
DeLonghi Verticale Young HVY1020 WH termowentylator funkcja zapobiegająca | 197 zł |
De'Longhi Termowentylator HVY1020 GYBL 0114711033 | 106 zł |
De'Longhi Termowentylator HVY1020 WH 0114711032 | 129 zł |
Modyfikacja modelu:
- Model HVY 1030 - z trybem letnim
PolecamyPorównaj w tabeli →