Цифровий NVR відеореєстратор Dahua NVR4204-P-4KS2/L
Фото 7 |
Dahua NVR4204-P-4KS2/L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dahua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dahua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dahua NVR4204-P-4KS2/L
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DAHUA NVR4204-P-4KS2/L NVR 4CH 128MBPS 4K H265 HDMI 4POE 2HDD E/S | 1 033 zł |
Rejestrator Ip Nvr4204-P-4Ks2/L 4 Kanały +4-Portowy Switch Poe Dahua | 1 316 zł |
Rejestrator IP 4-kanałowy NVR4204-P-4KS2/L Dahua | 1 122 zł |
Rejestrator IP Dahua NVR4204-P-4KS2/L 4xPOE 8Mpx | 789 zł |
Dahua NVR4204-P-4KS2/L rejestrator IP Lite | 905 zł |
REJESTRATOR IP DAHUA NVR4204-P-4KS2/L | 951 zł |
Модификації Dahua NVR4204-P-4KS2/L
Ціни на Dahua NVR4204-P-4KS2/L |
---|---|---|---|---|
Dahua NVR4204-P-4KS2/L | від 789 zł | 10 пропозицій | ||
Dahua NVR4208-8P-4KS2/L | від 2 175 zł | 3 пропозиції | ||
Dahua NVR4216-16P-4KS2/L | від 1 579 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →