Камера відеоспостереження Dahua DH-SD42212T-HN
Dahua DH-SD42212T-HN |
|
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Живлення по витій парі: головне про технології Power over EthernetКлючові відомості про технології подачі живлення через Ethernet до крайовим мережних пристроїв
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dahua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dahua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dahua DH-SD42212T-HN
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kamera IP DAHUA SD42212T-HN (5,1-61,2 mm; FullHD 1920x1080; Kopuła) | 1 626 zł |
Kamera IP PTZ SD42212T-HN-S2 2MP Dahua | 1 740 zł |
Dahua Europe SD42212T-HN | 1 699 zł |
Додаткові функції і можливості камери відеоспостереження Dahua DH-SD42212T-HN:
- Цифрове збільшення 16x
РекомендуємоПорівняти в таблиці →