Kamera do monitoringu Dahua DH-SD42212T-HN
Dahua DH-SD42212T-HN |
|
Jak wybrać kamerę do monitoringuPodstawowe kryteria wyboru kamer do domu, biura, sklepu, magazynu itp.
Zasilanie po skrętce: Power over Ethernet EssentialsKluczowe informacje o Power over Ethernet do punktów końcowych sieci
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dahua 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dahua.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dahua DH-SD42212T-HN
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kamera IP DAHUA SD42212T-HN (5,1-61,2 mm; FullHD 1920x1080; Kopuła) | 1 626 zł |
Kamera IP PTZ SD42212T-HN-S2 2MP Dahua | 1 740 zł |
Dahua Europe SD42212T-HN | 1 699 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości kamery do monitoringu Dahua DH-SD42212T-HN:
- Zoom cyfrowy 16x
PolecamyPorównaj w tabeli →