Комутатор Dahua DH-PFS4226-24ET-360
Фото 6 |
Dahua DH-PFS4226-24ET-360 24 FE / 2 GE / 2 SFP 240 Вт 24 FE / 2 GE / 2 SFP 360 Вт |
|
Потужність 60 Вт доступна тільки на портах 1 і 2, решта 30 Вт.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dahua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dahua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dahua DH-PFS4226-24ET-360
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Switch Dahua Technology PFS4226-24ET-360-V3 | 1 203 zł |
Switch Poe Pfs4226-24Et-360-V3 24-Portowy Sfp Dahua | 1 515 zł |
Dahua Dh-pfs4226-24et-360-v3 Switch Posrebrzany 1362060 | 1 648 zł |
Модификації Dahua DH-PFS4226-24ET-360
Ціни на Dahua DH-PFS4226-24ET-360 |
---|---|---|---|---|
Dahua DH-PFS4226-24ET-240 | від 1 835 zł | 1 пропозиція | ||
Dahua DH-PFS4226-24ET-360 | від 1 203 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →